Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Find N5
Oppo Find N5 ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Magas megapixel kamera
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nem vízálló
Oppo Find N5 Vélemények
Youtube vélemények
Oppo Find N5
×Oppo Find N5 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OppoA Oppo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Febrruár 19 |
| Kiadás dátuma | 2025, Febrruár 26 |
| Ára | $1,399.95 / €1,417.00 / £2,085.00 |
KIJELZŐ
| Típus | Foldable LTPO OLED |
| Képarány és PPI | 1.103:1 |
| Méret | 8.12 hüvelyk, 211.7 cm2 (~90.4% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2248 x 2480 pixelek (~412 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 600 nits typical brightness, 1400 nits HBM, 2100 nits peak brightness, 600 nits, 1600 nits, 2450 nits |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Composite Cover Glass (PET +UTG), 1 Hz - 120 Hz refresh rate, 240 Hz touch sampling rate, 600 nits typical brightness, 1400 nits HBM, 2100 nits peak brightness, 10-bit, 100% sRGB, 100% DCI-P3, HDR10+, Dolby Vision, HDR Vivid, Outer display glass - Ultra-Thin Nanocrystal Glass, Outer display type - AMOLED, Outer display size - 6.62 in, Outer display resolution - 1140 x 2616 pixels, Outer display refresh rate - 1 Hz - 120 Hz, Outer display typical brightness - 600 nits, Outer display HBM - 1600 nits, Outer display peak brightness - 2450 nits, Outer display color bit depth - 10-bit, Outer display color space coverage - 100% sRGB, Outer display color space coverage - 100% DCI-P3, Outer display HDR standards - HDR10+ / Dolby Vision / HDR Vivid |
Test
| Színek |
Cosmic Black Misty White Dusk Purple |
| Méretek | Unfolded: 160.9 • 145.6 • 4.2 mmFolded: 160.9 • 74.4 • 8.9 mm |
| Súly | 229 g (8.08 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Nanocrystal Üveg) (folded), Műanyag Elülső (unfolded), Üveg back or eco Bőr back, Alumínium keret, Titán alloy hinge |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Magnetometer, Fingerprint, Hall, Color Hőmérséklet Sensor, Side-mounted fingerprint sensor, X-axis linear motor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 3.1 Gen2, Display Port, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers (Dolby Atmos enhanced), -28.0 LUFS (Good) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Global, HSDPA 900 / 2100 - India |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 38, 39, 40, 41, 42, 66 - Global, 1, 3, 5, 8, 40 - India, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 - China |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 25, 26, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA - Global, 1, 3, 5, 8, 40 SA/NSA - India, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78, 80, 81, 83, 84 SA/NSA - China |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | A-GPS, GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BeiDou (B1I+B1C+B2a), Galileo (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band or tri-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8750-3-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| CPU | 7-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 5x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 1100 MHz |
| Operációs Rendszer | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB, 16 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB, 1024 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
2.272.663
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5600 mAh mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | 50W |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony LYT-700C |
| Aperture | f/1.9 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 21mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, Face unlock, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Sce |
Második Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Omnivision OV08D10 |
| Aperture | f/2.7 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | 1/2.75" |
| Optikai Zoom | 3x optical zoom |
| Lencse | 75mm (periscope telephoto) |
| Extra | PDAF (10cm - ?), OIS |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN5 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (ultrawide) |
| Extra | AF |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps gyro-EIS, HDR10+, Dolby Vision |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 480 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 7.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Lencse | 21mm (ultrawide) |
| Extra | HDR |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 8MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Lencse | 21mm (ultrawide) |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Digital image stabilization, Face detection, Face unlock, HDR |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni