Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lava Storm Play
Lava Storm Play Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut Çift sim desteği var Yüksek RAM kapasitesi Yüksek çözünürlüklü kamerası var
- HD+ Ekranı Var Suya dayanıklı değil
Lava Storm Play Fiyatları
Lava Storm Play İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Lava Storm Play
×Lava Storm Play Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | LavaLava Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Haziran 13 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Haziran 24 |
| Çıkış Fiyatı | INR13,499 |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 260 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.75 inç, 110.0 cm2 (~83.4% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 720 x 1600 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 750 nits (HBM) |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri |
YAPI
| Renkler |
Dony Mavi Dune Titanyum |
| Boyutlar | 168.8 • 78.1 • 8.3 mm (6.65 • 3.07 • 0.33 in) |
| Ağırlık | 196 g (6.91 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP64 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Parmak izi (Yan tarafta), İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41 |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 8, 28, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 7060 (6 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 6 GB |
| RAM Türü | LPDDR5 |
| Depolama | 128 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (yuva SIM ile paylaşılıyor) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
|
BATARYA
| Kapasite | 5000 mAh |
| Tip | |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | 1/2.8" |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide) |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 50 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | Yes |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.