Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lenovo Tab
Lenovo Tab Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Yüksek pil kapasitesi var Kulaklık girişi var
Lenovo Tab Fiyatları
Lenovo Tab İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Lenovo Tab
×Lenovo Tab Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | LenovoLenovo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ağustos 14 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Ağustos 18 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 110 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 16:10 oran - 224 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 10.1 inç, 295.8 cm2 (~81.2% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1200 x 1920 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 400 nits (typ) |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Without Notch Capacitive Multi-touch |
YAPI
| Renkler |
Kutup Mavi Luna Gri |
| Boyutlar | 235.7 • 154.5 • 7.5 mm (9.28 • 6.08 • 0.30 in) |
| Ağırlık | 425 g (14.99 oz) |
| Malzeme | Cam Ön, Plastik Çerçeve, Plastik arka |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | |
| Sensörler | İvme ölçer, Yakınlık (accessories only) |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C 2.0 |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers (with Dolby Atmos) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - cellular model only |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 - cellular model only |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS - cellular model only |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE - cellular model only |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM (cellular model only) |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Helio G85 (12 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 12 nm |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | 1000 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 14 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 4 GB, 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 64 GB, 128 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
221.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5100 mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra | AF |
| Resim Çözünürlüğü | 8 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | No |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 5 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 720p |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.