Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo A5 Pro 4G
Oppo A5 Pro 4G Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut OIS desteği var Suya dayanıklı Çift sim desteği var
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok HD+ Ekranı Var Kızılötesi yok
Oppo A5 Pro 4G Fiyatları
Oppo A5 Pro 4G İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Oppo A5 Pro 4G
×Oppo A5 Pro 4G Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OppoOppo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Martt 12 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Martt 17 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 170 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 264 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.67 inç, 107.2 cm2 (~86.2% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 720 x 1604 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 1000 nits maximum brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 7i or AGC DT-Star D+, Mohs level 4 |
| Özellikleri | Hole-punch Notch, Refresh rate 90 Hz, Touch sampling rate 180 Hz, HDR10, DCI-P3, 98% NTSC, 2.5D curved glass screen, Corning Gorilla Glass 7i, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
YAPI
| Renkler |
Moka Kahvesi (Moka Çikolata) Olive Yeşil (Yosun Yeşili) Silk Mavi (Feather Mavi) |
| Boyutlar | 164.8 • 75.5 • 7.8 mm (6.49 • 2.97 • 0.31 in) |
| Ağırlık | 194 g (6.84 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Pedometer, Geomagnetic, Magnetometer, Parmak İzi, Gravity, Side-mounted Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 - International, HSDPA 900 / 2100 - Indonesia |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM-6115 Snapdragon 6s 4G Gen1 (11 nm) |
| İşlemci | Octa-core (4x2.1 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 11 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 1050 MHz |
| İşletim Sistemi | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
253.200
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5800 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Macro mode, |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30/60fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 120 fps |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 7.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra | Panorama |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler | Face detection, Face unlock |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.