Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Xpad 20
Infinix Xpad 20 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Yüksek pil kapasitesi var Çoklu renk seçeneği
Infinix Xpad 20 Fiyatları
Infinix Xpad 20 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Infinix Xpad 20
×Infinix Xpad 20 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | InfinixInfinix Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Mayıs 30 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Haziran |
| Çıkış Fiyatı |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 16:10 oran - 206 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 11.0 inç, 350.9 cm2 (~80.5% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1200 x 1920 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri |
YAPI
| Renkler |
Stellar Gri Orman Yeşili Dreamy Mor Rising Kırmızı |
| Boyutlar | 257.7 • 169.2 • 7.9 mm (10.15 • 6.66 • 0.31 in) |
| Ağırlık | 498 g (1.10 lb) |
| Malzeme | |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | |
| Sensörler | İvme ölçer |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 1 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Helio G88 (12 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | 1000 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 4 GB, 6 GB, 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
|
BATARYA
| Kapasite | 7000 mAh |
| Tip | |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 8 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler | LED Flaş, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 5 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | Yes |
| Özellikler |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.