Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Pad Go 2
OnePlus Pad Go 2 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut Yüksek RAM kapasitesi Yüksek pil kapasitesi var
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil Kızılötesi yok
OnePlus Pad Go 2 Fiyatları
OnePlus Pad Go 2 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
OnePlus Pad Go 2
×OnePlus Pad Go 2 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OnePlusOnePlus Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Aralık 17 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Aralık 24 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 350 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 1.414:1 |
| Boyutu | 12.1 inç, 445.3 cm2 (~86.8% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1980 x 2800 piksel (~283 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 600 nits typical brightness, 900 nits global maximum brightness |
| Koruma Teknolojisi | Mohs level 6 |
| Özellikleri | 2.5D curved glass screen, 120 Hz refresh rate, 600 nits typical brightness, 900 nits global maximum brightness, DC Dimming, DCI-P3, HDR10, TUV Rheinland Low Blue Light Certified (Hardware Solution) |
YAPI
| Renkler |
Gölge Siyah Lavanta Drift |
| Boyutlar | 266 • 192.8 • 6.8 mm (10.47 • 7.59 • 0.27 in) |
| Ağırlık | 597 g or 599 g (1.32 lb) |
| Malzeme | Cam Ön, Alüminyum çerçeve, Alüminyum Arka |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Hall, Gravity |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers (4 speakers), -22.1 LUFS (Excellent) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - cellular model only |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 - cellular model only |
| 4G Frekansları | LTE - cellular model only |
| 5G Frekansları | SA/NSA/Sub6 - cellular model only |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Unspecified |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G - cellular model only |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Yes - cellular model only |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 7300 Ultra (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | OxygenOS 16 (Android 16) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
711.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 10050 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 7.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra | Autofocus, Digital zoom, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode |
| Resim Çözünürlüğü | 7.99 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 120 fps |
| Özellikler |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 7.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler | Face detection, Face unlock |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.