Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Pad 4
OnePlus Pad 4 Genel Özellikleri
- Yüksek RAM kapasitesi Yüksek pil kapasitesi var Volte desteği var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
OnePlus Pad 4 Fiyatları
OnePlus Pad 4 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
OnePlus Pad 4
×OnePlus Pad 4 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OnePlusOnePlus Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2026, Nisan 24 |
| Çıkış Tarihi | 2026, Nisan 30 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 600 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 1.413:1 |
| Boyutu | 13.2 inç, 530.0 cm2 (~87.2% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 2400 x 3392 piksel (~315 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 700 nits typical brightness, 1000 nits HBM |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Without Notch, Refresh rate 144 Hz, Variable refresh rate VRR, HDR10+, DC dimming, 96% NTSC, Dolby Vision, Scratch resistant, 2.5D curved glass screen, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
YAPI
| Renkler |
Dune Glow Sage Mist |
| Boyutlar | 289.7 • 209.8 • 5.9 mm (11.41 • 8.26 • 0.23 in) |
| Ağırlık | 672 g (1.48 lb) |
| Malzeme | Cam Ön, Alüminyum çerçeve, Alüminyum Arka |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Geomagnetic, Hall, Gravity, Color Sıcaklık sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 3.2, OTG, accessory connector pins |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | No cellular connectivity |
| 2G Frekansları | N/A |
| 3G Frekansları | N/A |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | Wi-Fi |
| Ağ Hızı |
Diğer
| SIM Kart Tipi | No |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 (829) |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 768 MHz |
| İşletim Sistemi | OxygenOS 16 (Android 16) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB, 12 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB, 512 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
3.084.072
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 13380 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 12.98 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra | Autofocus, Digital zoom, Digital image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Phase detection autofocus (PDAF) |
| Resim Çözünürlüğü | 12.98 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30ps, gyro-EIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler | LED Flaş |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 7.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler | Face detection, Face unlock |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.