Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Find N5
Oppo Find N5 Genel Özellikleri
- OIS desteği var NFC desteği var Çift sim desteği var Yüksek RAM kapasitesi
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
Oppo Find N5 Fiyatları
Oppo Find N5 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Oppo Find N5
×Oppo Find N5 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OppoOppo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Şubat 19 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Şubat 26 |
| Çıkış Fiyatı | $1,399.95 / €1,417.00 / £2,085.00 |
EKRAN
| Teknolojisi | Foldable LTPO OLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 1.103:1 |
| Boyutu | 8.12 inç, 211.7 cm2 (~90.4% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 2248 x 2480 piksel (~412 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 600 nits typical brightness, 1400 nits HBM, 2100 nits peak brightness, 600 nits, 1600 nits, 2450 nits |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Composite Cover Glass (PET +UTG), 1 Hz - 120 Hz refresh rate, 240 Hz touch sampling rate, 600 nits typical brightness, 1400 nits HBM, 2100 nits peak brightness, 10-bit, 100% sRGB, 100% DCI-P3, HDR10+, Dolby Vision, HDR Vivid, Outer display glass - Ultra-Thin Nanocrystal Glass, Outer display type - AMOLED, Outer display size - 6.62 in, Outer display resolution - 1140 x 2616 pixels, Outer display refresh rate - 1 Hz - 120 Hz, Outer display typical brightness - 600 nits, Outer display HBM - 1600 nits, Outer display peak brightness - 2450 nits, Outer display color bit depth - 10-bit, Outer display color space coverage - 100% sRGB, Outer display color space coverage - 100% DCI-P3, Outer display HDR standards - HDR10+ / Dolby Vision / HDR Vivid |
YAPI
| Renkler |
Cosmic Siyah Misty Beyaz Dusk Mor |
| Boyutlar | Unfolded: 160.9 • 145.6 • 4.2 mmFolded: 160.9 • 74.4 • 8.9 mm |
| Ağırlık | 229 g (8.08 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Nanocrystal Cam) (folded), Plastik Ön (unfolded), Cam Arka or eco Deri Arka, Alüminyum çerçeve, Titanyum alloy hinge |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Magnetometer, Parmak İzi, Hall, Color Sıcaklık Sensor, Side-mounted Parmak İzi sensor, X-axis linear motor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 3.1 Gen2, Display Port, OTG |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers (Dolby Atmos enhanced), -28.0 LUFS (Good) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - Global, HSDPA 900 / 2100 - India |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 38, 39, 40, 41, 42, 66 - Global, 1, 3, 5, 8, 40 - India, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 - China |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 25, 26, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA - Global, 1, 3, 5, 8, 40 SA/NSA - India, 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78, 80, 81, 83, 84 SA/NSA - China |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | A-GPS, GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BeiDou (B1I+B1C+B2a), Galileo (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band or tri-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM8750-3-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| İşlemci | 7-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 5x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| İşletim Sistemi | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 12 GB, 16 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB, 512 GB, 1024 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
2.272.663
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5600 mAh mAh |
| Tip | Si-Carbon Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | 50W |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | Sony LYT-700C |
| Diyafram Açıklığı | f/1.9 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 21mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, Face unlock, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Sce |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | Omnivision OV08D10 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.7 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | 1/2.75" |
| Optik Zoom | 3x optical zoom |
| Lens | 75mm (periscope telephoto) |
| Ekstra | PDAF (10cm - ?), OIS |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | Samsung S5KJN5 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | (ultrawide) |
| Ekstra | AF |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps gyro-EIS, HDR10+, Dolby Vision |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 480 fps |
| Özellikler | Hasselblad Color Calibration, color spectrum sensor, LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 7.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Lens | 21mm (ultrawide) |
| Ekstra | HDR |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 8MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Lens | 21mm (ultrawide) |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Özellikler | Digital image stabilization, Face detection, Face unlock, HDR |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.