Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix GT 30 Pro
Infinix GT 30 Pro ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás FM Radió támogatás
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nem vízálló
Infinix GT 30 Pro Vélemények
Youtube vélemények
Infinix GT 30 Pro
×Infinix GT 30 Pro Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | InfinixA Infinix okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Máj 21 |
| Kiadás dátuma | 2025, Június 01 |
| Ára | INR27,499 |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 440 ppi sűrűség |
| Méret | 6.78 hüvelyk, 111.0 cm2 (~89.4% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1224 x 2720 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 700 nits (typ), 1600 nits (peak), 4500 nits (peak) |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 7i |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch Refresh rate 144 Hz Touch sampling rate 240 Hz 5000000:1 contrast ratio Always-On Display TÜV Rheinland Eye Comfort Certification HDR10+ DCI-P3 10 Bits panel Dolby Vision LED Notifications Scratch resistant Corning Gorilla Glass 7i Capacitive Multi-touch LTPS (Low Temperature PolySilicon silicon) Frameless |
Test
| Színek |
Dark Flare Blade White Shadow Ash |
| Méretek | 163.7 • 75.8 • 8 mm (6.44 • 2.98 • 0.31 in) |
| Súly | 189 g (6.67 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 7i), Műanyag Keret, Műanyag Hátlap |
| Tanúsítvány | IP64 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Fingerprint (under display, optical), Gyorsulásmérő, Közelség, Iránytű, Giroszkóp |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers, -25.7 LUFS (Very good) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 38, 40, 41, 42, 66 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, GLONASS, GALILEO |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | FM radio |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 8350 Ultimate (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| GPU Magok | 6 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | XOS 14 for GT (Android 14) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB, 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
1.773.246
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5500 mAh |
| Típus | Lithium |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | 30W |
| Vezeték nélküli fordított töltés | 5W |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 108 MP |
| Szenzor | Samsung Bright S5KHMX |
| Aperture | f/1.9 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/1.33" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide), PDAF |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | GalaxyCore GC08A8 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 111° (ultrawide) |
| Extra | AF |
| Kép Felbontás | 108 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 240 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 13 MP |
| Szenzor | GalaxyCore GC13AO |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/3.1" |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Tulajdonság |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni