Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lenovo Idea Tab Pro
Lenovo Idea Tab Pro ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Magas RAM kapacítás Magas akkumúlátor kapacítás USB-C típusú reverzibilis csatlakozó
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nem vízálló
Lenovo Idea Tab Pro Vélemények
Youtube vélemények
Lenovo Idea Tab Pro
×Lenovo Idea Tab Pro Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | LenovoA Lenovo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Március 14 |
| Kiadás dátuma | 2025, Március 14 |
| Ára | Körülbelül 390 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 16:10 arány - 273 ppi sűrűség |
| Méret | 12.7 hüvelyk, 467.7 cm2 (~84.8% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2944 x 1840 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | |
| Védelem | Mohs level 5 |
| Tulajdonságok | Without Notch On-cell Refresh rate 144 Hz TÜV Rheinland Eye Comfort Certification HDR10+ DCI-P3 S-Pen Capacitive Multi-touch |
Test
| Színek |
Luna Grey Green |
| Méretek | 291.8 • 189.1 • 6.9 mm (11.49 • 7.44 • 0.27 in) |
| Súly | 620 g (1.37 lb) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Ujjlenyomat (oldalra szerelt), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség (accessories only), Iránytű |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | |
| USB Típus | USB Type-C 3.2, DisplayPort, OTG, accessory connector pins |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers (4 speakers) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | No cellular connectivity |
| 2G Sávok | N/A |
| 3G Sávok | N/A |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, GALILEO, GLONASS |
| Hálózat sebesség |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | No |
| A SIM-terület száma | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 8300 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| GPU Magok | 6 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | Android 14Android 15 |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB, 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
1.475.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 10200 mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 13 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide), AF |
| Kép Felbontás | 13 MP |
| Videó Felbontás és FPS | Yes |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni