Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lenovo Idea Tab Pro
Lenovo Idea Tab Pro Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut Yüksek RAM kapasitesi Yüksek pil kapasitesi var
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
Lenovo Idea Tab Pro Fiyatları
Lenovo Idea Tab Pro İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Lenovo Idea Tab Pro
×Lenovo Idea Tab Pro Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | LenovoLenovo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Martt 14 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Martt 14 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 390 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 16:10 oran - 273 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 12.7 inç, 467.7 cm2 (~84.8% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 2944 x 1840 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | Mohs level 5 |
| Özellikleri | Without Notch On-cell Refresh rate 144 Hz TÜV Rheinland Eye Comfort Certification HDR10+ DCI-P3 S-Pen Capacitive Multi-touch |
YAPI
| Renkler |
Luna Gri Yeşil |
| Boyutlar | 291.8 • 189.1 • 6.9 mm (11.49 • 7.44 • 0.27 in) |
| Ağırlık | 620 g (1.37 lb) |
| Malzeme | |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Parmak izi (Yan tarafta), İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık (accessories only), Pusula |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C 3.2, DisplayPort, OTG, accessory connector pins |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers (4 speakers) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | No cellular connectivity |
| 2G Frekansları | N/A |
| 3G Frekansları | N/A |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, GALILEO, GLONASS |
| Ağ Hızı |
Diğer
| SIM Kart Tipi | No |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 8300 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| GPU Çekirdeği | 6 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | Android 14Android 15 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB, 12 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
1.475.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 10200 mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 13 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide), AF |
| Resim Çözünürlüğü | 13 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | Yes |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler | LED Flaş |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.