Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lenovo Legion Y700 (2025)
Lenovo Legion Y700 (2025) ÁLTALÁNOS ADATAI
- Magas RAM kapacítás Magas akkumúlátor kapacítás USB-C típusú reverzibilis csatlakozó
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó
Lenovo Legion Y700 (2025) Vélemények
Youtube vélemények
Lenovo Legion Y700 (2025)
×Lenovo Legion Y700 (2025) Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | LenovoA Lenovo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2024, Október 16 |
| Kiadás dátuma | 2024, Október |
| Ára | Körülbelül 550 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 16:10 arány - 343 ppi sűrűség |
| Méret | 8.8 hüvelyk, 224.5 cm2 (~83.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1600 x 2560 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 500 nits (typ), 900 nits (HBM) |
| Védelem | Mohs level 5 |
| Tulajdonságok | Without Notch Refresh rate 165 Hz TÜV Rheinland Eye Comfort Certification DCI-P3 DC dimming 12 Bits panel Scratch resistant Capacitive Multi-touch |
Test
| Színek |
Eclipse Black |
| Méretek | 208.5 • 129.5 • 7.8 mm (8.21 • 5.10 • 0.31 in) |
| Súly | 350 g (12.35 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső, Alumínium keret, Alumínium back |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | |
| Szenzorok | Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | |
| USB Típus | 1x USB Type-C & 1x USB Type-C 3.1 Gen2, DisplayPort 1.4 |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | No cellular connectivity |
| 2G Sávok | N/A |
| 3G Sávok | N/A |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | No |
| Hálózat sebesség |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | No |
| A SIM-terület száma | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band or tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Rádió |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 3x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Adreno 750 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 903 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 14Android 15 |
| Play Store | No |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB, 16 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
2.316.067
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 6550 mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | Qualcomm Quick Charge 4.0 |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 13 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJNS |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide) |
Második Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | Smartsens sc202pcs |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (macro) |
| Extra |
| Kép Felbontás | 13 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | GalaxyCore GC08A8 |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni