Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus 13R
OnePlus 13R ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Vezeték nélküli töltés
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nem vízálló
OnePlus 13R Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus 13R
×OnePlus 13R Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Január 07 |
| Kiadás dátuma | 2025, Január 14 |
| Ára | $489.95 / €558.00 / £539.99 / INR40,999 |
KIJELZŐ
| Típus | LTPO 4.1 AMOLED |
| Képarány és PPI | 2.199:1 |
| Méret | 6.78 hüvelyk, 111.7 cm2 (~91.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1264 x 2780 pixelek (~450 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 1600 nits typical global brightness, 4500 nits local peak brightness |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 7i |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, SGS Certified, Eye Care Display, 1-120 Hz refresh rate, 2160 Hz PWM, Touch sampling rate 240 Hz, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 7i, Capacitive, Multi-touch, Frameless, LTPO (Low Temperature PolySilicon oxide) |
Test
| Színek |
Astral Trail Nebula Noir |
| Méretek | 161.7 • 75.8 • 8 mm (6.37 • 2.98 • 0.31 in) |
| Súly | 206 g (7.27 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 7i), Alumínium keret, Üveg back |
| Tanúsítvány | IP65 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, légnyomásmérő, Pedometer, Geomagnetic, Magnetometer, Fingerprint, Hall, Súly, Color Hőmérséklet sensor, In-display ultrasonic fingerprint sensor, X-axis linear motor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0 |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 , CDMA 800 |
| 3G Sávok | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - International, HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - India |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 32, 38, 39, 40, 41, 48, 66, 71 - International, 1, 3, 4, 5, 8, 28, 38, 39, 40, 41 - India |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 25, 26, 28, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 71, 77, 78 SA/NSA - International, 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41, 77, 78 SA/NSA - India |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band (6e is market specific) |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | No |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | 0.90 W/kg |
| Fej SAR (USA) | 1.19 W/kg |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 3x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 750 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 903 MHz |
| Operációs Rendszer | OxygenOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
2.343.529
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 6000 mAh mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony LYT-700C |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 24mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Sony IMX355 |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.75" |
| Optikai Zoom | 2x optical zoom |
| Lencse | 47mm (telephoto) |
| Extra | Autofocus |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN5 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 16mm, 112° (ultrawide) |
| Extra | 112? (ultrawide) |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, OIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 480 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 15.93 MP |
| Szenzor | Sony IMX480 |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/3.1" |
| Lencse | 26mm (wide) |
| Extra | HDR, panorama |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection, Digital image stabilization |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni