Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus 13R
OnePlus 13R Genel Özellikleri
- OIS desteği var NFC desteği var Kablosuz şarj desteği var Çift sim desteği var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
OnePlus 13R Fiyatları
OnePlus 13R İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
OnePlus 13R
×OnePlus 13R Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OnePlusOnePlus Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Ocak 07 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Ocak 14 |
| Çıkış Fiyatı | $489.95 / €558.00 / £539.99 / INR40,999 |
EKRAN
| Teknolojisi | LTPO 4.1 AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 2.199:1 |
| Boyutu | 6.78 inç, 111.7 cm2 (~91.2% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1264 x 2780 piksel (~450 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 1600 nits typical global brightness, 4500 nits local peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 7i |
| Özellikleri | Hole-punch Notch, SGS Certified, Eye Care Display, 1-120 Hz refresh rate, 2160 Hz PWM, Touch sampling rate 240 Hz, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 7i, Capacitive, Multi-touch, Frameless, LTPO (Low Temperature PolySilicon oxide) |
YAPI
| Renkler |
Astral Trail Nebula Noir |
| Boyutlar | 161.7 • 75.8 • 8 mm (6.37 • 2.98 • 0.31 in) |
| Ağırlık | 206 g (7.27 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 7i), Alüminyum çerçeve, Cam Arka |
| Sertifika | IP65 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Barometre, Pedometer, Geomagnetic, Magnetometer, Parmak İzi, Hall, Gravity, Color Sıcaklık sensor, In-display ultrasonic Parmak İzi sensor, X-axis linear motor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0 |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 , CDMA 800 |
| 3G Frekansları | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - International, HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - India |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 32, 38, 39, 40, 41, 48, 66, 71 - International, 1, 3, 4, 5, 8, 28, 38, 39, 40, 41 - India |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 25, 26, 28, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 71, 77, 78 SA/NSA - International, 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41, 77, 78 SA/NSA - India |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band (6e is market specific) |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | 0.90 W/kg |
| Baş SAR (ABD) | 1.19 W/kg |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 3x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 750 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 903 MHz |
| İşletim Sistemi | OxygenOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 12 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
2.343.529
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 6000 mAh mAh |
| Tip | Si-Carbon Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | Yes |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | Sony LYT-700C |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 24mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | Sony IMX355 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | 0.64µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.75" |
| Optik Zoom | 2x optical zoom |
| Lens | 47mm (telephoto) |
| Ekstra | Autofocus |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | Samsung S5KJN5 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 16mm, 112° (ultrawide) |
| Ekstra | 112? (ultrawide) |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, OIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 480 fps |
| Özellikler | Color spectrum sensor, LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 15.93 MP |
| Sensör | Sony IMX480 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/3.1" |
| Lens | 26mm (wide) |
| Ekstra | HDR, panorama |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Özellikler | Face unlock, Face detection, Digital image stabilization |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.