Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Pad Lite
OnePlus Pad Lite ÁLTALÁNOS ADATAI
- Magas RAM kapacítás Magas akkumúlátor kapacítás Infravörös USB-C típusú reverzibilis csatlakozó
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nem vízálló
OnePlus Pad Lite Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus Pad Lite
×OnePlus Pad Lite Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Július 08 |
| Kiadás dátuma | 2025, Augusztus 14 |
| Ára | Körülbelül 200 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 16:10 arány - 207 ppi sűrűség |
| Méret | 11.0 hüvelyk, 347.5 cm2 (~81.9% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1200 x 1920 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 500 nits typical brightness |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Without Notch, Refresh rate 90 Hz, Touch sampling rate 180 Hz, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, 10 Bits panel (8-bit +2-bit FRC), Scratch resistant, Capacitive, Multi-touch |
Test
| Színek |
Blue Gray |
| Méretek | 254.9 • 166.5 • 7.4 mm (10.04 • 6.56 • 0.29 in) |
| Súly | 530 g (1.17 lb) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Light, Gyorsulásmérő, Hall |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0 |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers (4 speakers, Hi-Res audio) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - cellular model only |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 2100 - cellular model only |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, (cellular model only) - unconfirmed |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE - cellular model only |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Yes - cellular model only |
| A SIM-terület száma | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | No |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | MediaTek Helio G100 (MT6789H) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 6 nm |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| GPU Magok | 2 Cores |
| GPU frekvencia | 1000 MHz |
| Operációs Rendszer | OxygenOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
410.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 9340 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 4.92 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Digital image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Contrast detection autofocus (CDAF) |
| Kép Felbontás | 4.92 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 4.92 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni