Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo K13
Oppo K13 ÁLTALÁNOS ADATAI
- Két sim támogatás Magas megapixel kamera Magas RAM kapacítás Magas akkumúlátor kapacítás
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nem vízálló
Oppo K13 Vélemények
Youtube vélemények
Oppo K13
×Oppo K13 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OppoA Oppo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Április 21 |
| Kiadás dátuma | 2025, Április 25 |
| Ára | Körülbelül 190 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 395 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 hüvelyk, 107.4 cm2 (~86.5% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2400 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 600 nits typical brightness, 1200 nits HBM |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 180 Hz, 6000000:1 contrast ratio, HDR, DCI-P3, Scratch resistant, 2.5D glass screen, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
Test
| Színek |
Icy Purple Prism Black White |
| Méretek | 163.2 • 76.1 • 8.5 mm (6.43 • 3.00 • 0.33 in) |
| Súly | 208 g (7.34 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP65 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Fingerprint, Flicker sensor, In-display optical fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | NFC (China only) |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48 - China |
| 5G Sávok | 1, 5, 8, 28, 41, 77, 78 SA/NSA - China |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS, LTEPP, SUPL |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 (SM6650) |
| CPU | Octa-core (1x2.3 GHz Cortex-A720s & 3x2.2 GHz Cortex-A720s & 4x1.8 GHz Cortex-A520s) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 810 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | No |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
789.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 7000 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.33 MP |
| Szenzor | Omnivision OV50D40 Light Hunter 400 |
| Aperture | f/1.9 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | 1/2.88" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 27mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Digital image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Macro mode, Phase detection autofocus (P |
Második Kamera
| Felbontás | |
| Szenzor | Omnivision OV02B1B |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra | Auxiliary lens |
| Kép Felbontás | 50.33 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 15.93 MP |
| Szenzor | Sony IMX480 |
| Aperture | f/2.5 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/3.0" |
| Lencse | 23mm (wide) |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni