Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Pad 3
Oppo Pad 3 ÁLTALÁNOS ADATAI
- NFC támogatás FM Radió támogatás Magas RAM kapacítás Magas akkumúlátor kapacítás
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs Infravörös Nem vízálló
Oppo Pad 3 Vélemények
Youtube vélemények
Oppo Pad 3
×Oppo Pad 3 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OppoA Oppo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2024, November 25 |
| Kiadás dátuma | 2024, November 29 |
| Ára | Körülbelül 280 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 1.4:1 |
| Méret | 11.61 hüvelyk, 411.3 cm2 (~84.4% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 2000 x 2800 pixelek (~296 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 500 nits typical brightness, 700 nits HBM |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | 2.5D curved glass screen, Anti-Reflective Matte Display, 8-bit + FRC, 500 nits typical brightness, 700 nits HBM, 144 Hz refresh rate, 480 Hz touch sampling rate, 96% NTSC, DC Dimming, ZReal, TUV Rheinland Eye Safe Certified 3.0 |
Test
| Színek |
Silver Blue Purple |
| Méretek | 257.8 • 189.1 • 6.3 mm (10.15 • 7.44 • 0.25 in) |
| Súly | 533 g or 536 g (1.18 lb) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Geomagnetic, Hall, Súly, Color Hőmérséklet sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 3.2, OTG, accessory connector |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | No cellular connectivity |
| 2G Sávok | N/A |
| 3G Sávok | N/A |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | A-GPS, QZSS, GLONASS (G1), GPS (L1+L5), Beidou, Galileo (E1+E5a) |
| Hálózat sebesség |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | No |
| A SIM-terület száma | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Rádió | Yes |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 8350 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC6 |
| GPU Magok | 6 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | No |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
1.720.485
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 9520 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 6.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | |
| Extra | Autofocus, Digital zoom, Digital image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode |
| Kép Felbontás | 6.99 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30ps, gyro-EIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 7.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | Digital image stabilization, Face detection, Face unlock |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni