Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Pad 3
Oppo Pad 3 Genel Özellikleri
- FM Radyo desteği var NFC desteği var Yüksek RAM kapasitesi Yüksek pil kapasitesi var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok Suya dayanıklı değil Kızılötesi yok
Oppo Pad 3 Fiyatları
Oppo Pad 3 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Oppo Pad 3
×Oppo Pad 3 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OppoOppo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Kasım 25 |
| Çıkış Tarihi | 2024, Kasım 29 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 280 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 1.4:1 |
| Boyutu | 11.61 inç, 411.3 cm2 (~84.4% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 2000 x 2800 piksel (~296 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 500 nits typical brightness, 700 nits HBM |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | 2.5D curved glass screen, Anti-Reflective Matte Display, 8-bit + FRC, 500 nits typical brightness, 700 nits HBM, 144 Hz refresh rate, 480 Hz touch sampling rate, 96% NTSC, DC Dimming, ZReal, TUV Rheinland Eye Safe Certified 3.0 |
YAPI
| Renkler |
Gümüş Mavi Mor |
| Boyutlar | 257.8 • 189.1 • 6.3 mm (10.15 • 7.44 • 0.25 in) |
| Ağırlık | 533 g or 536 g (1.18 lb) |
| Malzeme | |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Geomagnetic, Hall, Gravity, Color Sıcaklık sensor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 3.2, OTG, accessory connector |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | No cellular connectivity |
| 2G Frekansları | N/A |
| 3G Frekansları | N/A |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | A-GPS, QZSS, GLONASS (G1), GPS (L1+L5), Beidou, Galileo (E1+E5a) |
| Ağ Hızı |
Diğer
| SIM Kart Tipi | No |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | Yes |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 8350 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC6 |
| GPU Çekirdeği | 6 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | No |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
1.720.485
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 9520 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 6.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra | Autofocus, Digital zoom, Digital image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode |
| Resim Çözünürlüğü | 6.99 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30ps, gyro-EIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler | LED Flaş |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 7.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler | Digital image stabilization, Face detection, Face unlock |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.