Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Samsung Galaxy M55s
Samsung Galaxy M55s ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio
Samsung Galaxy M55s Vélemények
Youtube vélemények
Samsung Galaxy M55s
×Samsung Galaxy M55s Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | SamsungA Samsung okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2024, Szeptember 24 |
| Kiadás dátuma | 2024, Szeptember 26 |
| Ára | Körülbelül 220 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | Super AMOLED+ |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 393 ppi sűrűség |
| Méret | 6.7 hüvelyk, 108.4 cm2 (~86.4% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2400 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 1000 nits (HBM) |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch Refresh rate 120 Hz Always-On Display Scratch resistant 2.5D curved glass screen Corning Gorilla Glass 5 Capacitive Multi-touch Frameless |
Test
| Színek |
Thunder Black Coral Green |
| Méretek | 163.9 • 76.5 • 7.8 mm (6.45 • 3.01 • 0.31 in) |
| Súly | 180 g (6.35 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | |
| Szenzorok | Fingerprint (under display, optical), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 25, 26, 28, 38, 40, 41, 66 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | 0.93 W/kg |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM7450-AB Snapdragon 7 Gen 1 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x2.4 GHz Cortex-A710 & 3x2.36 GHz Cortex-A710 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Adreno 644 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 443 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 14 |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR5 |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (megosztott SIM kivágást használ) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
698.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5000 mAh |
| Típus | Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide), PDAF, OIS |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 123° (ultrawide) |
| Extra |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (macro) |
| Extra |
| Kép Felbontás | 50 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS, OIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 240 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Tulajdonság |
Népszerű összehasonlítások
Samsung Galaxy M55s vs Apple iPhone 17 Pro
Samsung Galaxy M55s vs Samsung Galaxy A06 5G
Samsung Galaxy M55s vs Samsung Galaxy A35
Samsung Galaxy M55s vs Huawei Ascend Y330
Samsung Galaxy M55s vs Apple iPhone 17 Pro Max
Samsung Galaxy M55s vs Oppo A53
Samsung Galaxy M55s vs Apple iPhone 13 Pro
Samsung Galaxy M55s vs Samsung Galaxy A21s
Samsung Galaxy M55s vs Huawei P40 Pro












Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni