Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo A3 (China)
Oppo A3 (China) ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás Magas megapixel kamera Magas RAM kapacítás
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nincs Infravörös Nem vízálló
Oppo A3 (China) Vélemények
Youtube vélemények
Oppo A3 (China)
×Oppo A3 (China) Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OppoA Oppo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2024, Július 02 |
| Kiadás dátuma | 2024, Július 05 |
| Ára | Körülbelül 210 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 394 ppi sűrűség |
| Méret | 6.7 hüvelyk, 108.0 cm2 (~88.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2412 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 600 nits maximum brightness, 1200 nits global peak brightness |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 7i |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 240 Hz, DCI-P3, Full sRGB standard, 10 Bits panel, Scratch resistant, AGC glass, Corning Gorilla Glass Victus, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
Test
| Színek |
Tranquility Black Aurora Purple Mountain Stream Green |
| Méretek | 162.5 • 75.4 • 7.2 mm (6.40 • 2.97 • 0.28 in) |
| Súly | 178 g (6.28 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 7i), Műanyag Keret, Üveg back |
| Tanúsítvány | IP54 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Pedometer, Geomagnetic, Fingerprint, Súly, In-display fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 , CDMA 800 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 2100 , CDMA2000 1x |
| 4G Sávok | 1, 3, 5, 8, 28, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Sávok | 1, 5, 8, 28, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 6 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 840 MHz |
| Operációs Rendszer | ColorOS 14 (Android 14) |
| Play Store | No |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
402.916
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5000 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | Autofocus, Digital zoom, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 120 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 7.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra | Panorama |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni