Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Oppo Find X8 Ultra
Oppo Find X8 Ultra ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás Víz állóság
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio
Oppo Find X8 Ultra Vélemények
Youtube vélemények
Oppo Find X8 Ultra
×Oppo Find X8 Ultra Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OppoA Oppo okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Április 10 |
| Kiadás dátuma | 2025, Április 16 |
| Ára |
KIJELZŐ
| Típus | LTPO AMOLED |
| Képarány és PPI | 2.2:1 |
| Méret | 6.82 hüvelyk, 113.0 cm2 (~90.2% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1440 x 3168 pixelek (~510 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits typical brightness, 1600 nits global peak brightness |
| Védelem | Corning Gorilla üveg (unspecified version) |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, 1-120 Hz refresh rate, Refresh rate 120 Hz, Variable refresh rate VRR, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass Victus 2, Capacitive, Multi-touch, Frameless, LTPO (Low Temperature PolySilicon oxide) |
Test
| Színek |
Starry Black Moonlight White Morning Light |
| Méretek | 163.1 • 76.8 • 8.8 mm (6.42 • 3.02 • 0.35 in) |
| Súly | 226 g (7.97 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Pedometer, Geomagnetic, Fingerprint, Hall, Súly, Flicker sensor, Color Hőmérséklet sensor, In-display ultrasonic fingerprint sensor, X-axis linear motor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 3.2, OTG |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), GLONASS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | No |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| CPU | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 3 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 1100 MHz |
| Operációs Rendszer | ColorOS 15 (Android 15) |
| Play Store | No |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB, 16 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB, 1024 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
3.170.477
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 6100 mAh mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | 50W |
| Vezeték nélküli fordított töltés | 10W |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony LYT-900 |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 1.6µm |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 23mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, |
Második Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN5 |
| Aperture | f/2.1 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | 3x optical zoom |
| Lencse | 70mm (periscope telephoto) |
| Extra | multi-directional PDAF (10cm - infinity), OIS |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Sony LYT-700C |
| Aperture | f/3.1 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/1" |
| Optikai Zoom | 6x optical zoom |
| Lencse | 135mm (periscope telephoto) |
| Extra | Autofocus, Optical image stabilization, Macro mode |
Negyedik Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Sony LYT-600 |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.75" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 15mm, 120° (ultrawide) |
| Extra | PDAF |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps; gyro-EIS; HDR, 10?bit video, Dolby Vision |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 960 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
168
Szelfi
170
Fotó
166
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32.33 MP |
| Szenzor | Sony IMX809 |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/2.74" |
| Lencse | 21mm (wide) |
| Extra | Panorama, HDR |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection, Autofocus, Digital image stabilization, HDR |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni