Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lenovo Legion Y700 (Gen 4)
Lenovo Legion Y700 (Gen 4) Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut Yüksek RAM kapasitesi Yüksek çözünürlüklü kamerası var Yüksek pil kapasitesi var
- Kulaklık girişi yok Suya dayanıklı değil
Lenovo Legion Y700 (Gen 4) Fiyatları
Lenovo Legion Y700 (Gen 4) İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Lenovo Legion Y700 (Gen 4)
×Lenovo Legion Y700 (Gen 4) Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | LenovoLenovo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Mayıs 08 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Mayıs |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 400 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 16:10 oran - 408 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 8.8 inç, 224.8 cm2 (~84.3% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1904 x 3040 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 600 nits (typ) |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Without Notch Refresh rate 165 Hz TÜV Rheinland Eye Comfort Certification DCI-P3 DC dimming 12 Bits panel Scratch resistant Capacitive Multi-touch |
YAPI
| Renkler |
Siyah Beyaz |
| Boyutlar | 207.6 • 128.5 • 7 mm (8.17 • 5.06 • 0.28 in) |
| Ağırlık | 346.7 g (12.24 oz) |
| Malzeme | Cam Ön, Alüminyum çerçeve, Alüminyum Arka |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Unspecified |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | 1x USB Type-C 2.0 & 1x USB Type-C 3.2 Gen2, DisplayPort 1.4 |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | No cellular connectivity |
| 2G Frekansları | N/A |
| 3G Frekansları | N/A |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | No |
| Ağ Hızı |
Diğer
| SIM Kart Tipi | No |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 dual-band, hotspot |
| Bluetooth | Yes |
| VoLTE | No |
| FM Radyo |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Adreno 830 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
| Play Store | No |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 12 GB, 16 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB, 512 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
2.316.067
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 7600 mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | Samsung S5KJNS |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide), PDAF |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | |
| Sensör | Smartsens sc202pcs |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 50 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | Yes |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler | LED Flaş |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | GalaxyCore GC08A8 |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.