Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Nokia C210
Nokia C210 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Çift sim desteği var Kulaklık girişi var
- HD+ Ekranı Var Suya dayanıklı değil Kızılötesi yok
Nokia C210 Fiyatları
Nokia C210 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Nokia C210
×Nokia C210 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | NokiaNokia Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Ağustos 16 |
| Çıkış Tarihi | 2023, Eylül 14 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 190 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 19.5:9 oran - 273 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.3 inç, 97.4 cm2 (~82.7% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 720 x 1560 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 3 |
| Özellikleri | Water Drop Notch, 70% NTSC, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 3, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
YAPI
| Renkler |
Gri |
| Boyutlar | 159.5 • 73.9 • 8.6 mm (6.28 • 2.91 • 0.34 in) |
| Ağırlık | 167.8 g (5.93 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Parmak İzi |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | No |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 1700(AWS) / 1900 |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | Yes |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm) |
| İşlemci | Octa-core (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 11 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 950 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 13 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 3 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 32 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (özel yuva) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
201.615
• Antutu v9
|
BATARYA
| Kapasite | 3000 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | No |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 12.98 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode |
| Resim Çözünürlüğü | 12.98 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 120 fps |
| Özellikler | LED Flaş |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 4.98 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | Yes |
| Özellikler | Face unlock |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.