Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Samsung Galaxy M55s
Samsung Galaxy M55s Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut OIS desteği var NFC desteği var Çift sim desteği var
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok
Samsung Galaxy M55s Fiyatları
Samsung Galaxy M55s İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Samsung Galaxy M55s
×Samsung Galaxy M55s Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | SamsungSamsung Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Eylül 24 |
| Çıkış Tarihi | 2024, Eylül 26 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 220 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | Super AMOLED+ |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 393 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.7 inç, 108.4 cm2 (~86.4% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2400 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 1000 nits (HBM) |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Hole-punch Notch Refresh rate 120 Hz Always-On Display Scratch resistant 2.5D curved glass screen Corning Gorilla Glass 5 Capacitive Multi-touch Frameless |
YAPI
| Renkler |
Gök Gürültüsü Siyah Mercan Yeşil |
| Boyutlar | 163.9 • 76.5 • 7.8 mm (6.45 • 3.01 • 0.31 in) |
| Ağırlık | 180 g (6.35 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | |
| Sensörler | Parmak İzi (Ekranın Altında, Optik), İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 25, 26, 28, 38, 40, 41, 66 |
| 5G Frekansları | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | 0.93 W/kg |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM7450-AB Snapdragon 7 Gen 1 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x2.4 GHz Cortex-A710 & 3x2.36 GHz Cortex-A710 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Adreno 644 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 443 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 14 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR5 |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (yuva SIM ile paylaşılıyor) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
698.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5000 mAh |
| Tip | Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide), PDAF, OIS |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | 123° (ultrawide) |
| Ekstra |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (macro) |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 50 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS, OIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 240 fps |
| Özellikler | LED Flaş, panorama, HDR |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Özellikler |
Popüler Karşılaştırmalar
Samsung Galaxy M55s vs Apple iPhone 17 Pro
Samsung Galaxy M55s vs Samsung Galaxy A06 5G
Samsung Galaxy M55s vs Samsung Galaxy A35
Samsung Galaxy M55s vs Huawei Ascend Y330
Samsung Galaxy M55s vs Apple iPhone 17 Pro Max
Samsung Galaxy M55s vs Oppo A53
Samsung Galaxy M55s vs Apple iPhone 13 Pro
Samsung Galaxy M55s vs Samsung Galaxy A21s
Samsung Galaxy M55s vs Huawei P40 Pro












Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.