Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lenovo Legion Y700 (2025)
Lenovo Legion Y700 (2025) Genel Özellikleri
- Yüksek RAM kapasitesi Yüksek pil kapasitesi var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok
Lenovo Legion Y700 (2025) Fiyatları
Lenovo Legion Y700 (2025) İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Lenovo Legion Y700 (2025)
×Lenovo Legion Y700 (2025) Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | LenovoLenovo Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2024, Ekim 16 |
| Çıkış Tarihi | 2024, Ekim |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 550 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 16:10 oran - 343 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 8.8 inç, 224.5 cm2 (~83.2% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1600 x 2560 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 500 nits (typ), 900 nits (HBM) |
| Koruma Teknolojisi | Mohs level 5 |
| Özellikleri | Without Notch Refresh rate 165 Hz TÜV Rheinland Eye Comfort Certification DCI-P3 DC dimming 12 Bits panel Scratch resistant Capacitive Multi-touch |
YAPI
| Renkler |
Tutulma Siyahı |
| Boyutlar | 208.5 • 129.5 • 7.8 mm (8.21 • 5.10 • 0.31 in) |
| Ağırlık | 350 g (12.35 oz) |
| Malzeme | Cam Ön, Alüminyum çerçeve, Alüminyum Arka |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | |
| Sensörler | İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | 1x USB Type-C & 1x USB Type-C 3.1 Gen2, DisplayPort 1.4 |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | No cellular connectivity |
| 2G Frekansları | N/A |
| 3G Frekansları | N/A |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | No |
| Ağ Hızı |
Diğer
| SIM Kart Tipi | No |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band or tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 3x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Adreno 750 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 903 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 14Android 15 |
| Play Store | No |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 12 GB, 16 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB, 512 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
2.316.067
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 6550 mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | Qualcomm Hızlı Şarj 4.0 |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 13 MP |
| Sensör | Samsung S5KJNS |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide) |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | Smartsens sc202pcs |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (macro) |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 13 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler | LED Flaş |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | GalaxyCore GC08A8 |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.