Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Pad Lite
OnePlus Pad Lite Genel Özellikleri
- Yüksek RAM kapasitesi Yüksek pil kapasitesi var Kızılötesi var
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
OnePlus Pad Lite Fiyatları
OnePlus Pad Lite İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
OnePlus Pad Lite
×OnePlus Pad Lite Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OnePlusOnePlus Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Temmuz 08 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Ağustos 14 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 200 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 16:10 oran - 207 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 11.0 inç, 347.5 cm2 (~81.9% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1200 x 1920 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 500 nits typical brightness |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Without Notch, Refresh rate 90 Hz, Touch sampling rate 180 Hz, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, 10 Bits panel (8-bit +2-bit FRC), Scratch resistant, Capacitive, Multi-touch |
YAPI
| Renkler |
Mavi Gri |
| Boyutlar | 254.9 • 166.5 • 7.4 mm (10.04 • 6.56 • 0.29 in) |
| Ağırlık | 530 g (1.17 lb) |
| Malzeme | |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Light, İvme ölçer, Hall |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0 |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers (4 speakers, Hi-Res audio) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - cellular model only |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 - cellular model only |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, (cellular model only) - unconfirmed |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE - cellular model only |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Yes - cellular model only |
| SIM Kart Girişi Sayısı | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | MediaTek Helio G100 (MT6789H) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 6 nm |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | 1000 MHz |
| İşletim Sistemi | OxygenOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
410.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 9340 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 4.92 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Digital image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Contrast detection autofocus (CDAF) |
| Resim Çözünürlüğü | 4.92 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 4.92 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler | Face unlock, Face detection |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.