Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Note 50 ProPlus
Infinix Note 50 ProPlus ÁLTALÁNOS ADATAI
- OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás FM Radió támogatás
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nem vízálló
Infinix Note 50 ProPlus Vélemények
Youtube vélemények
Infinix Note 50 ProPlus
×Infinix Note 50 ProPlus Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | InfinixA Infinix okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Március 20 |
| Kiadás dátuma | 2025, Április |
| Ára | Körülbelül 350 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | |
| Méret | 6.78 hüvelyk, 109.9 cm2 (~90.3% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2436 pixelek (~393 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 1300 nits (peak) |
| Védelem | |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch 2160 Hz PWM Refresh rate 144 Hz Always-On Display TÜV Rheinland Eye Comfort Certification DCI-P3 10 Bits panel Color LED Notifications Scratch resistant Corning Gorilla Glass 2.5D curved glass screen Capacitive Multi-touch Frameless |
Test
| Színek |
Titanium Grey Enchanted Purple Racing Edition |
| Méretek | 163.4 • 74.5 • 8 mm (6.43 • 2.93 • 0.31 in) |
| Súly | 209 g (7.37 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső, Alumínium keret, Üveg back |
| Tanúsítvány | IP64 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Fingerprint (under display, optical), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű, Pulzusszám, SpO2 |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers, -26.5 LUFS (Good) |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 38, 40, 41, 42, 66 |
| 5G Sávok | 1, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | FM radio |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 8350 Ultimate (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| GPU Magok | 6 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | X OS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
1.420.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5200 mAh |
| Típus | Si-Carbon Li-Ion |
| Gyors Töltés Technológia | All-Round FastCharge 3.0 |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | 50W |
| Vezeték nélküli fordított töltés | 7.5w |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | Sony IMX896 |
| Aperture | f/1.9 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 24mm (wide) |
| Extra | multi-directional PDAF, OIS |
Második Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.76" |
| Optikai Zoom | 3x optical zoom |
| Lencse | 70mm (periscope telephoto) |
| Extra | multi-directional PDAF, OIS |
Harmadik Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | GalaxyCore |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 15mm, 112° (ultrawide) |
| Extra |
| Kép Felbontás | 50 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, OIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 120 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 32 MP |
| Szenzor | GalaxyCore GC32E1 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 0.7µm |
| Szenzor Méret | 1/3.1" |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Tulajdonság |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni