Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Infinix Note 50 ProPlus
Infinix Note 50 ProPlus Genel Özellikleri
- FM Radyo desteği var OIS desteği var NFC desteği var Çift sim desteği var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok Suya dayanıklı değil
Infinix Note 50 ProPlus Fiyatları
Infinix Note 50 ProPlus İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Infinix Note 50 ProPlus
×Infinix Note 50 ProPlus Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | InfinixInfinix Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Martt 20 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Nisan |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 350 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | |
| Boyutu | 6.78 inç, 109.9 cm2 (~90.3% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2436 piksel (~393 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 1300 nits (peak) |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri | Hole-punch Notch 2160 Hz PWM Refresh rate 144 Hz Always-On Display TÜV Rheinland Eye Comfort Certification DCI-P3 10 Bits panel Color LED Notifications Scratch resistant Corning Gorilla Glass 2.5D curved glass screen Capacitive Multi-touch Frameless |
YAPI
| Renkler |
Titanyum Gri Enchanted Mor Racing Edition |
| Boyutlar | 163.4 • 74.5 • 8 mm (6.43 • 2.93 • 0.31 in) |
| Ağırlık | 209 g (7.37 oz) |
| Malzeme | Cam Ön, Alüminyum çerçeve, Cam Arka |
| Sertifika | IP64 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Parmak İzi (Ekranın Altında, Optik), İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula, Kalp Atış Hızı, SpO2 |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers, -26.5 LUFS (Good) |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 38, 40, 41, 42, 66 |
| 5G Frekansları | 1, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 8350 Ultimate (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| GPU Çekirdeği | 6 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | X OS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 12 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
1.420.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5200 mAh |
| Tip | Si-Carbon Li-Ion |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | All-Round FastCharge 3.0 |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | 50W |
| Kablosuz Ters Şarj | 7.5w |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | Sony IMX896 |
| Diyafram Açıklığı | f/1.9 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 24mm (wide) |
| Ekstra | multi-directional PDAF, OIS |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 0.64µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.76" |
| Optik Zoom | 3x optical zoom |
| Lens | 70mm (periscope telephoto) |
| Ekstra | multi-directional PDAF, OIS |
Üçüncü Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | GalaxyCore |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 15mm, 112° (ultrawide) |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 50 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS, OIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 120 fps |
| Özellikler | Çift LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 32 MP |
| Sensör | GalaxyCore GC32E1 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 0.7µm |
| Sensör Boyutu | 1/3.1" |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.