Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Nokia G22
Nokia G22 ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás FM Radió támogatás Magas megapixel kamera
- Nincs Infravörös Nem vízálló
Nokia G22 Vélemények
Youtube vélemények
Nokia G22
×Nokia G22 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | NokiaA Nokia okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2023, Febrruár 25 |
| Kiadás dátuma | 2023, Febrruár 25 |
| Ára | Körülbelül 120 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 270 ppi sűrűség |
| Méret | 6.5 hüvelyk, 102.0 cm2 (~81.1% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 720 x 1600 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 500 nits (typ) |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 3 |
| Tulajdonságok | Water Drop Notch, Refresh rate 90 Hz, Corning Gorilla Glass 3, 2.5D curved glass screen, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
Test
| Színek |
Lagoon Blue Meteor Gray So Peach |
| Méretek | 165 • 76.2 • 8.5 mm (6.50 • 3.00 • 0.33 in) |
| Súly | 196.2 g (6.91 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 3), Műanyag Keret, Műanyag Hátlap |
| Tanúsítvány | |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Fingerprint, Side-mounted fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Sávok | |
| 5G Sávok | |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Rádió | FM radio, RDS |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Unisoc T606 (12 nm) |
| CPU | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 12 nm |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 |
| GPU Magok | 1 Cores |
| GPU frekvencia | 650 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 12 |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 4 GB, 6 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 64 GB, 128 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (megosztott SIM kivágást használ) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
253.300
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5050 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 49.94 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN1 |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.76" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | Autofocus, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Macro mode, Phase detection autofocus (PDAF) |
Második Kamera
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (macro) |
| Extra |
| Kép Felbontás | 49.94 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | No |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 7.99 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | Face unlock, Face detection |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni