Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Nokia G22
Nokia G22 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Çift sim desteği var Yüksek çözünürlüklü kamerası var
- HD+ Ekranı Var Suya dayanıklı değil Kızılötesi yok
Nokia G22 Fiyatları
Nokia G22 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Nokia G22
×Nokia G22 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | NokiaNokia Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Şubat 25 |
| Çıkış Tarihi | 2023, Şubat 25 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 120 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 270 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.5 inç, 102.0 cm2 (~81.1% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 720 x 1600 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 500 nits (typ) |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 3 |
| Özellikleri | Water Drop Notch, Refresh rate 90 Hz, Corning Gorilla Glass 3, 2.5D curved glass screen, Capacitive, Multi-touch, Frameless |
YAPI
| Renkler |
Gölcük Mavi Meteor Gri So Peach |
| Boyutlar | 165 • 76.2 • 8.5 mm (6.50 • 3.00 • 0.33 in) |
| Ağırlık | 196.2 g (6.91 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 3), Plastik Çerçeve, Plastik arka |
| Sertifika | |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Parmak İzi, Side-mounted Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Frekansları | |
| 5G Frekansları | |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | No |
| FM Radyo | FM radio, RDS |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Unisoc T606 (12 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 12 nm |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 |
| GPU Çekirdeği | 1 Cores |
| GPU Frekansı | 650 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 12 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 4 GB, 6 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 64 GB, 128 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (yuva SIM ile paylaşılıyor) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
253.300
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 5050 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 49.94 MP |
| Sensör | Samsung S5KJN1 |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 0.64µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.76" |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, Macro mode, Phase detection autofocus (PDAF) |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (macro) |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 49.94 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | No |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 7.99 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler | Face unlock, Face detection |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.