Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Nord 5
OnePlus Nord 5 ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nem vízálló
OnePlus Nord 5 Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus Nord 5
×OnePlus Nord 5 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Július 08 |
| Kiadás dátuma | 2025, Július 08 |
| Ára | €379.90 / £446.00 / INR33,999 |
KIJELZŐ
| Típus | Swift AMOLED |
| Képarány és PPI | 2.201:1 |
| Méret | 6.83 hüvelyk, 113.3 cm2 (~90.1% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1272 x 2800 pixelek (~450 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits typical brightness, 1400 nits HBM, 1800 nits local peak brightness |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 7i, Mohs level 6 |
| Tulajdonságok | 2.5D curved glass screen, Corning Gorilla Glass 7i, 144 Hz refresh rate, 3000 Hz instantaneous touch sampling rate, 800 nits typical brightness, 1400 nits HBM, 1800 nits local peak brightness, 3840 Hz PWM dimming, 10-bit color bit depth, 100% DCI-P3, HDR10+ |
Test
| Színek |
Phantom Grey Dry Ice Marble Sands |
| Méretek | 163.4 • 77 • 8.1 mm (6.43 • 3.03 • 0.32 in) |
| Súly | 211 g (7.44 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 7i), Műanyag Hátlap, Műanyag Keret |
| Tanúsítvány | IP65 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Pedometer, Fingerprint, Súly, In-display optical fingerprint sensor, X-axis linear motor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0 |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 66 - International, 1, 3, 4, 5, 8, 26, 28, 38, 39, 40, 41, 66 - India |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 75, 77, 78 SA/NSA - International, 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA - India |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | 0.90 W/kg |
| Fej SAR (USA) | 1.18 W/kg |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM8635 Snapdragon 8s Gen 3 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.0 GHz Cortex-X4 & 4x2.8 GHz Cortex-A720 & 3x2.0 GHz Cortex-A520) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 1100 MHz |
| Operációs Rendszer | OxygenOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB, 12 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB, 512 GB |
| SD Kártya nyílás | Yes |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
1.782.095
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5200 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony LYT-700C |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.56" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 24mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | Omnivision OV08D10 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 15mm, 116° (ultrawide) |
| Extra | Digital image stabilization |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 240 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 49.86 MP |
| Szenzor | Samsung S5KJN5 |
| Aperture | f/2.0 |
| Pixel Méret | 0.64 µm |
| Szenzor Méret | 1/2.76" |
| Lencse | 21mm (wide) |
| Extra | Panorama |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps; gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face detection, Face unlock, Digital image stabilization |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni