Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Nord 5
OnePlus Nord 5 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut OIS desteği var NFC desteği var Çift sim desteği var
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
OnePlus Nord 5 Fiyatları
OnePlus Nord 5 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
OnePlus Nord 5
×OnePlus Nord 5 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OnePlusOnePlus Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Temmuz 08 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Temmuz 08 |
| Çıkış Fiyatı | €379.90 / £446.00 / INR33,999 |
EKRAN
| Teknolojisi | Swift AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 2.201:1 |
| Boyutu | 6.83 inç, 113.3 cm2 (~90.1% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1272 x 2800 piksel (~450 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 800 nits typical brightness, 1400 nits HBM, 1800 nits local peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 7i, Mohs level 6 |
| Özellikleri | 2.5D curved glass screen, Corning Gorilla Glass 7i, 144 Hz refresh rate, 3000 Hz instantaneous touch sampling rate, 800 nits typical brightness, 1400 nits HBM, 1800 nits local peak brightness, 3840 Hz PWM dimming, 10-bit color bit depth, 100% DCI-P3, HDR10+ |
YAPI
| Renkler |
Phantom Gri Dry Buz Marble Kums |
| Boyutlar | 163.4 • 77 • 8.1 mm (6.43 • 3.03 • 0.32 in) |
| Ağırlık | 211 g (7.44 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 7i), Plastik arka, Plastik Çerçeve |
| Sertifika | IP65 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Pedometer, Parmak İzi, Gravity, In-display Optik Parmak İzi sensor, X-axis linear motor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0 |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 66 - International, 1, 3, 4, 5, 8, 26, 28, 38, 39, 40, 41, 66 - India |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 75, 77, 78 SA/NSA - International, 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA - India |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | 0.90 W/kg |
| Baş SAR (ABD) | 1.18 W/kg |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM8635 Snapdragon 8s Gen 3 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.0 GHz Cortex-X4 & 4x2.8 GHz Cortex-A720 & 3x2.0 GHz Cortex-A520) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 1100 MHz |
| İşletim Sistemi | OxygenOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB, 12 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB, 512 GB |
| SD Kart Girişi | Yes |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
1.782.095
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 5200 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | Sony LYT-700C |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.56" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 24mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | Omnivision OV08D10 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 15mm, 116° (ultrawide) |
| Ekstra | Digital image stabilization |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 240 fps |
| Özellikler | LED Flaş, Ultra HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 49.86 MP |
| Sensör | Samsung S5KJN5 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.0 |
| Piksel Boyutu | 0.64 µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.76" |
| Lens | 21mm (wide) |
| Ekstra | Panorama |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps; gyro-EIS |
| Özellikler | Face detection, Face unlock, Digital image stabilization |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.