Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Nord CE5
OnePlus Nord CE5 ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség OIS támogatás NFC támogatás Két sim támogatás
- Nincs Fejhallgató csatlakozó Nincs FM Radio Nem vízálló
OnePlus Nord CE5 Vélemények
Youtube vélemények
OnePlus Nord CE5
×OnePlus Nord CE5 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | OnePlusA OnePlus okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, Július 08 |
| Kiadás dátuma | 2025, Július 08 |
| Ára | €283.45 / £279.99 |
KIJELZŐ
| Típus | Fluid AMOLED |
| Képarány és PPI | 2.215:1 |
| Méret | 6.77 hüvelyk, 111.5 cm2 (~89.7% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2392 pixelek (~387 ppi density) |
| A csúcs fényereje (nit) | 800 nits typical brightness, 1300 nits HBM, 1430 nits local peak brightness |
| Védelem | Mohs level 5 |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 240 Hz, 5000000:1 contrast ratio, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, sRGB standard, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 7i, Capacitive, Multi-touch, Frameless, LTPO (Low Temperature PolySilicon oxide) |
Test
| Színek |
Marble Mist Black Infinity Nexus Blue |
| Méretek | 163.6 • 76 • 8.2 mm (6.44 • 2.99 • 0.32 in) |
| Súly | 199 g (7.02 oz) |
| Anyaghasználat | |
| Tanúsítvány | IP65 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, Pedometer, Fingerprint, Súly, In-display optical fingerprint sensor, X-axis linear motor |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | Yes |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 2.0 |
| Hűtési Rendszer | Yes |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - International, HSDPA 850 / 900 / 2100 - India |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 38, 39, 40, 41, 66 - International, 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41 - India |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA - International, 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41, 77, 78 SA/NSA - India |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | No |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | 0.91 W/kg |
| Fej SAR (USA) | 1.20 W/kg |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 8350 Apex (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC6 |
| GPU Magok | 6 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | OxygenOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 128 GB, 256 GB |
| SD Kártya nyílás | microSDXC (megosztott SIM kivágást használ) |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
1.719.236
• Antutu v11
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5200 mAh mAh |
| Típus | Li-Ion Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50.18 MP |
| Szenzor | Sony LYT-600 |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | 0.8µm |
| Szenzor Méret | 1/1.95" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 26mm (wide) |
| Extra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | Omnivision OV08D10 |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 16mm, 112° (ultrawide) |
| Extra |
| Kép Felbontás | 50.18 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps (HDR), 1080p@30/60/120/480fps, 720p@960fps, gyro-EIS, OIS |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | Yes |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | Yes |
| Lassított Felvétel | Yes, 480 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 15.93 MP |
| Szenzor | Sony IMX480 |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/3.0" |
| Lencse | 23mm (wide) |
| Extra | Panorama |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Tulajdonság | Face detection, Face unlock |


Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni