Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
OnePlus Nord CE5
OnePlus Nord CE5 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut OIS desteği var NFC desteği var Çift sim desteği var
- Kulaklık girişi yok FM Radyosu Yok Suya dayanıklı değil
OnePlus Nord CE5 Fiyatları
OnePlus Nord CE5 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
OnePlus Nord CE5
×OnePlus Nord CE5 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | OnePlusOnePlus Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Temmuz 08 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Temmuz 08 |
| Çıkış Fiyatı | €283.45 / £279.99 |
EKRAN
| Teknolojisi | Fluid AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 2.215:1 |
| Boyutu | 6.77 inç, 111.5 cm2 (~89.7% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2392 piksel (~387 ppi density) |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 800 nits typical brightness, 1300 nits HBM, 1430 nits local peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Mohs level 5 |
| Özellikleri | Hole-punch Notch, Refresh rate 120 Hz, Touch sampling rate 240 Hz, 5000000:1 contrast ratio, TÜV Rheinland Eye Comfort Certification, HDR10+, DCI-P3, sRGB standard, 10 Bits panel, Dolby Vision, Scratch resistant, Corning Gorilla Glass 7i, Capacitive, Multi-touch, Frameless, LTPO (Low Temperature PolySilicon oxide) |
YAPI
| Renkler |
Marble Mist Siyah Infinity Nexus Mavi |
| Boyutlar | 163.6 • 76 • 8.2 mm (6.44 • 2.99 • 0.32 in) |
| Ağırlık | 199 g (7.02 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP65 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Pedometer, Parmak İzi, Gravity, In-display Optik Parmak İzi sensor, X-axis linear motor |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | Yes |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 2.0 |
| Soğutma Sistemi | Yes |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - International, HSDPA 850 / 900 / 2100 - India |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 38, 39, 40, 41, 66 - International, 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41 - India |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 26, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA - International, 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41, 77, 78 SA/NSA - India |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, LHDC 5 |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | No |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | 0.91 W/kg |
| Baş SAR (ABD) | 1.20 W/kg |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 8350 Apex (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 4 nm |
| GPU | ARM Mali-G615 MC6 |
| GPU Çekirdeği | 6 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | OxygenOS 15 (Android 15) |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 128 GB, 256 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC (yuva SIM ile paylaşılıyor) |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
1.719.236
• Antutu v11
|
BATARYA
| Kapasite | 5200 mAh mAh |
| Tip | Li-Ion Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50.18 MP |
| Sensör | Sony LYT-600 |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | 0.8µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.95" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 26mm (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Continuous shooting, Digital zoom, Optical zoom, Digital image stabilization, Optical image stabilization, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, Face detection, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mod |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | Omnivision OV08D10 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | 16mm, 112° (ultrawide) |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 50.18 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps (HDR), 1080p@30/60/120/480fps, 720p@960fps, gyro-EIS, OIS |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | Yes |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | Yes |
| Ağır Çekim Video | Yes, 480 fps |
| Özellikler | LED Flaş, Ultra HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 15.93 MP |
| Sensör | Sony IMX480 |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/3.0" |
| Lens | 23mm (wide) |
| Ekstra | Panorama |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Özellikler | Face detection, Face unlock |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.