Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Nokia XR21
Nokia XR21 ÁLTALÁNOS ADATAI
- SD kártya terület elérhetőség Két sim támogatás FM Radió támogatás Víz állóság
- Nincs Infravörös
Nokia XR21 Vélemények
Youtube vélemények
Nokia XR21
×Nokia XR21 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | NokiaA Nokia okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2023, Máj 03 |
| Kiadás dátuma | 2023, Június 11 |
| Ára | Körülbelül 570 EUR |
KIJELZŐ
| Típus | IPS LCD |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 406 ppi sűrűség |
| Méret | 6.49 hüvelyk, 101.7 cm2 (~77.0% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1080 x 2400 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 450 nits typical brightness, 550 nits peak brightness |
| Védelem | Corning Gorilla üveg Victus |
| Tulajdonságok | Hole-punch Notch, Glove touch support, Refresh rate 120 Hz, NTSC, 82% NTSC, Corning Gorilla Glass Victus, Capacitive, Multi-touch |
Test
| Színek |
Midnight Black Pine Green |
| Méretek | 168 • 78.6 • 10.5 mm (6.61 • 3.09 • 0.41 in) |
| Súly | 231 g (8.15 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg Victus), Műanyag Hátlap, Műanyag Keret |
| Tanúsítvány | IP68 |
| Vízállóság | Yes |
| Szenzorok | Közelség, Light, Gyorsulásmérő, Iránytű, Giroszkópscope, légnyomásmérő, Fingerprint, Side-mounted fingerprint sensor |
| 3.5mm Jack | Yes |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| Infravörös | No |
| USB Típus | USB Type-C 2.0, OTG |
| Hűtési Rendszer | No |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 20, 25, 26, 28, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 48, 66, 71 |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 20, 25, 28, 40, 41, 66, 71, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX Adaptive |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | Yes |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | 6 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| GPU Magok | |
| GPU frekvencia | 840 MHz |
| Operációs Rendszer | Android 12 |
| Play Store | Yes |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 6 GB |
| RAM Típus | LPDDR4X |
| Tárhely | 128 GB |
| SD Kártya nyílás | Unspecified |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
396.000
• Antutu v10
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 4800 mAh mAh |
| Típus | Li-Polymer |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 64.22 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.8 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | 1/2.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | Autofocus, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, SpeedWarp |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.2 |
| Pixel Méret | 1.12µm |
| Szenzor Méret | 1/4.0" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (ultrawide) |
| Extra | (ultrawide) |
| Kép Felbontás | 64.22 megaPixelek |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | No |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | No |
| Lassított Felvétel | No, 30 fps |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 15.93 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/2.4 |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 1080p@30fps |
| Tulajdonság | Face unlock, HDR |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni