Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Nokia XR21
Nokia XR21 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Suya dayanıklı Çift sim desteği var
- Kızılötesi yok
Nokia XR21 Fiyatları
Nokia XR21 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Nokia XR21
×Nokia XR21 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | NokiaNokia Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2023, Mayıs 03 |
| Çıkış Tarihi | 2023, Haziran 11 |
| Çıkış Fiyatı | Yaklaşık 570 EUR |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 406 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.49 inç, 101.7 cm2 (~77.0% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1080 x 2400 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 450 nits typical brightness, 550 nits peak brightness |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam Victus |
| Özellikleri | Hole-punch Notch, Glove touch support, Refresh rate 120 Hz, NTSC, 82% NTSC, Corning Gorilla Glass Victus, Capacitive, Multi-touch |
YAPI
| Renkler |
Gece Siyahı Pine Yeşil |
| Boyutlar | 168 • 78.6 • 10.5 mm (6.61 • 3.09 • 0.41 in) |
| Ağırlık | 231 g (8.15 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam Victus), Plastik arka, Plastik Çerçeve |
| Sertifika | IP68 |
| Suya dayanıklılık | Yes |
| Sensörler | Yakınlık, Light, İvme ölçer, Pusula, Yerçekimiscope, Barometre, Parmak İzi, Side-mounted Parmak İzi sensor |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| Kızılötesi | No |
| USB Türü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Soğutma Sistemi | No |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes Features: Loudspeaker, Earpiece, Stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 20, 25, 26, 28, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 48, 66, 71 |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 20, 25, 28, 40, 41, 66, 71, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM (max 2 at a time) |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX Adaptive |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | Yes |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | 6 nm |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| GPU Çekirdeği | |
| GPU Frekansı | 840 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 12 |
| Play Store | Yes |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 6 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 128 GB |
| SD Kart Girişi | Unspecified |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
396.000
• Antutu v10
|
BATARYA
| Kapasite | 4800 mAh mAh |
| Tip | Li-Polymer |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 64.22 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | 1/2.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | Autofocus, Geotagging, Panorama, HDR, Touch focus, White balance settings, ISO settings, Exposure compensation, Self-timer, Scene mode, SpeedWarp |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.2 |
| Piksel Boyutu | 1.12µm |
| Sensör Boyutu | 1/4.0" |
| Optik Zoom | |
| Lens | (ultrawide) |
| Ekstra | (ultrawide) |
| Resim Çözünürlüğü | 64.22 megapiksel |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | No |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | No |
| Ağır Çekim Video | No, 30 fps |
| Özellikler | Çift LED çift tonlu flaş, second LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 15.93 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/2.4 |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 1080p@30fps |
| Özellikler | Face unlock, HDR |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.