Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lava Bold N1
Lava Bold N1 Genel Özellikleri
- SD Kart alanı mevcut FM Radyo desteği var Çift sim desteği var Yüksek pil kapasitesi var
- HD+ Ekranı Var Suya dayanıklı değil
Lava Bold N1 Fiyatları
Lava Bold N1 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Lava Bold N1
×Lava Bold N1 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | LavaLava Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Eylül 05 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Eylül 05 |
| Çıkış Fiyatı | INR8,998 |
EKRAN
| Teknolojisi | IPS LCD |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 260 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.75 inç, 110.0 cm2 (~86.6% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 720 x 1600 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | |
| Koruma Teknolojisi | |
| Özellikleri |
YAPI
| Renkler |
Kraliyet Mavisi Şampanya Altın |
| Boyutlar | 165.9 • 76.6 • 8.2 mm (6.53 • 3.02 • 0.32 in) |
| Ağırlık | 198 g (6.98 oz) |
| Malzeme | |
| Sertifika | IP54 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Parmak izi (Yan tarafta), İvme ölçer |
| Kulaklık girişi | Yes |
| NFC | No |
| Kızılötesi | |
| USB Türü | USB Type-C, OTG |
| Soğutma Sistemi | |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G Frekansları | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, GLONASS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Unisoc T765 (6 nm) |
| İşlemci | Octa-core (2x2.3 GHz Cortex-A76 & 6x2.1 GHz Cortex-A55) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU Çekirdeği | 2 Cores |
| GPU Frekansı | 550 MHz |
| İşletim Sistemi | Android 14 Go edition |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 4 GB |
| RAM Türü | LPDDR4X |
| Depolama | 64 GB |
| SD Kart Girişi | microSDXC |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
|
BATARYA
| Kapasite | 5000 mAh |
| Tip | |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 13 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide) |
| Resim Çözünürlüğü | 13 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler | LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 5 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | Yes |
| Özellikler |


Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.