Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lava Agni 4
Lava Agni 4 ÁLTALÁNOS ADATAI
- Két sim támogatás FM Radió támogatás Magas megapixel kamera Magas RAM kapacítás
- Nincs SD Kártya nyílás Nincs Fejhallgató csatlakozó Nem vízálló
Lava Agni 4 Vélemények
Youtube vélemények
Lava Agni 4
×Lava Agni 4 Specifikációk
Általános Specifikációk
INDÍTÁS
| Márka | LavaA Lava okostelefonjai > |
| Bejelentés | 2025, November 20 |
| Kiadás dátuma | 2025, November 25 |
| Ára | INR24,999 |
KIJELZŐ
| Típus | AMOLED |
| Képarány és PPI | 20:9 arány - 446 ppi sűrűség |
| Méret | 6.67 hüvelyk, 107.4 cm2 (~88.7% képernyő-test arány) |
| Felbontás | 1220 x 2712 pixelek |
| A csúcs fényereje (nit) | 2400 nits (peak) |
| Védelem | Corning Gorilla üveg 5 |
| Tulajdonságok |
Test
| Színek |
Phantom Black Lunar Mist |
| Méretek | 160.7 • 75.3 • 8.6 mm (6.33 • 2.96 • 0.34 in) |
| Súly | 208 g (7.34 oz) |
| Anyaghasználat | Üveg Elülső (Gorilla Üveg 5), Alumínium keret |
| Tanúsítvány | IP64 |
| Vízállóság | No |
| Szenzorok | Fingerprint (under display, optical), Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelség, Iránytű |
| 3.5mm Jack | No |
| NFC | No |
| Infravörös | Yes |
| USB Típus | USB Type-C 3.2, OTG |
| Hűtési Rendszer | |
| HDMI | |
| Hangszoró Hangosság (dB) | Yes, with stereo speakers |
Hálózat
Gyakoriságok
| Technológia | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Sávok | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Sávok | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Sávok | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| 5G Sávok | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigáció | GPS, GLONASS |
| Hálózat sebesség | HSPA, LTE, 5G |
EGYÉB
| SIM Kártya Típus | Nano-SIM + Nano-SIM |
| A SIM-terület száma | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Rádió | FM radio |
SAR Európai SAR-határértéke 2 W/kg.
| Test SAR (EU) | |
| Fej SAR (EU) | |
| Test SAR (USA) | |
| Fej SAR (USA) | |
Teljesítmény
PLATFROM
| Lapkakészlet | Mediatek Dimensity 8350 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bitek | 64 Bit |
| Magok | 8 Cores |
| Gyártási technológia | |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| GPU Magok | 6 Cores |
| GPU frekvencia | |
| Operációs Rendszer | Android 15 |
| Play Store |
MEMÓRIA
| RAM Kapacítás | 8 GB |
| RAM Típus | LPDDR5X |
| Tárhely | 256 GB |
| SD Kártya nyílás | No |
TELJESÍTMÉNYEK PONTSZÁM
Antutu Pontszám |
|
AKKUMULÁTOR
| Kapacítás | 5000 mAh |
| Típus | |
| Gyors Töltés Technológia | |
| Videó lejátszási ideje | |
| Gyors Töltés | Yes |
| Vezeték nélküli Töltés | No |
| Vezeték nélküli fordított töltés | No |
Kamera
Fő Kamera A következő funkciók a szoftverfrissítés függvényében változhatnak.
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | f/1.9 |
| Pixel Méret | 1.0µm |
| Szenzor Méret | 1/1.55" |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | (wide) |
| Extra | (wide), PDAF, OIS |
Második Kamera
| Felbontás | 8 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | |
| Szenzor Méret | |
| Optikai Zoom | |
| Lencse | 112° (ultrawide) |
| Extra |
| Kép Felbontás | 50 MP |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Optikai Stabilizátor (OIS) | |
| Elektronikus Stabilizátor (EIS) | |
| Lassított Felvétel | |
| Tulajdonság |
DxOMark Pontszám
| Mobil pontszám (hátsó) |
Szelfi
Fotó
Videó
|
| Szelfi Pontszám |
Selfie
Fotó
Videó
|
SZELFI KAMERA
Első Kamera
| Felbontás | 50 MP |
| Szenzor | |
| Aperture | |
| Pixel Méret | 0.64µm |
| Szenzor Méret | 1/2.76" |
| Lencse | |
| Extra |
| Videó Felbontás és FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Tulajdonság |

Ha ezt a telefont használja, vagy van tapasztalata ezzel a telefonnal, válassza ezt a lehetőséget
Válassza ezt a lehetőséget, ha még nem használta ezt a telefont, és csak megjegyzést szeretne írni