Report Error
[contact-form-7 id="28501" title="ReportDevice"]
[contact-form-7 id="50236" title="PSCR"]
Lava Agni 4
Lava Agni 4 Genel Özellikleri
- FM Radyo desteği var Çift sim desteği var Yüksek RAM kapasitesi Yüksek çözünürlüklü kamerası var
- Hafıza Kartı girişi yok Kulaklık girişi yok Suya dayanıklı değil
Lava Agni 4 Fiyatları
Lava Agni 4 İncelemeleri
Youtube'dan İnceleme
Lava Agni 4
×Lava Agni 4 Özellikleri
Genel Özellikleri
Duyurulma
| Marka | LavaLava Telefonları > |
| Duyurulma Tarihi | 2025, Kasım 20 |
| Çıkış Tarihi | 2025, Kasım 25 |
| Çıkış Fiyatı | INR24,999 |
EKRAN
| Teknolojisi | AMOLED |
| En Boy Oranı ve PPI | 20:9 oran - 446 ppi yoğunluk |
| Boyutu | 6.67 inç, 107.4 cm2 (~88.7% ekran-kasa oranı) |
| Çözünürlüğü | 1220 x 2712 piksel |
| En Yüksek Parlaklık (nit) | 2400 nits (peak) |
| Koruma Teknolojisi | Corning Gorilla Cam 5 |
| Özellikleri |
YAPI
| Renkler |
Hayalet Siyah Lunar Mist |
| Boyutlar | 160.7 • 75.3 • 8.6 mm (6.33 • 2.96 • 0.34 in) |
| Ağırlık | 208 g (7.34 oz) |
| Malzeme | Cam Ön (Gorilla Cam 5), Alüminyum çerçeve |
| Sertifika | IP64 |
| Suya dayanıklılık | No |
| Sensörler | Parmak İzi (Ekranın Altında, Optik), İvme ölçer, Yerçekimi, Yakınlık, Pusula |
| Kulaklık girişi | No |
| NFC | No |
| Kızılötesi | Yes |
| USB Türü | USB Type-C 3.2, OTG |
| Soğutma Sistemi | |
| HDMI | |
| Hoparlör Ses Gücü (dB) | Yes, with stereo speakers |
Ağ Bağlantıları
Frekanslar
| Teknoloji | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G Frekansları | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Frekansları | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Frekansları | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| 5G Frekansları | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigasyon | GPS, GLONASS |
| Ağ Hızı | HSPA, LTE, 5G |
Diğer
| SIM Kart Tipi | Nano-SIM + Nano-SIM |
| SIM Kart Girişi Sayısı | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| VoLTE | Yes |
| FM Radyo | FM radio |
SAR DEĞERİAvrupa için SAR sınırı 2 W/kg değeridir.
| Vücut SAR (AB) | |
| Baş SAR (AB) | |
| Vücut SAR (ABD) | |
| Baş SAR (ABD) | |
Performans
PLATFROM
| Yonga seti | Mediatek Dimensity 8350 (4 nm) |
| İşlemci | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| Bit | 64 Bit |
| Çekirdek | 8 Cores Çekirdek |
| İşlem teknolojisi | |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| GPU Çekirdeği | 6 Cores |
| GPU Frekansı | |
| İşletim Sistemi | Android 15 |
| Play Store |
BELLEK
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| RAM Türü | LPDDR5X |
| Depolama | 256 GB |
| SD Kart Girişi | No |
Performans Puanları
Antutu Puanı |
|
BATARYA
| Kapasite | 5000 mAh |
| Tip | |
| Hızlı Şarj Teknolojisi | |
| Video Oynatma Süresi | |
| Hızlı Şarj | Yes |
| Kablosuz Şarj | No |
| Kablosuz Ters Şarj | No |
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Aşağıdaki özellikler yazılım güncellemesine göre değişiklik gösterebilir.
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | f/1.9 |
| Piksel Boyutu | 1.0µm |
| Sensör Boyutu | 1/1.55" |
| Optik Zoom | |
| Lens | (wide) |
| Ekstra | (wide), PDAF, OIS |
İkinci Kamera
| Çözünürlük | 8 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | |
| Sensör Boyutu | |
| Optik Zoom | |
| Lens | 112° (ultrawide) |
| Ekstra |
| Resim Çözünürlüğü | 50 MP |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Optik Stabilizasyon (OIS) | |
| Elektronik Stabilizasyon (EIS) | |
| Ağır Çekim Video | |
| Özellikler | Çift LED Flaş, HDR, panorama |
DxOMark Skoru
| Mobil Puan (Arka) |
Mobil
Fotoğraf
Video
|
| Öz Çekim Skoru |
Öz Çekim
Fotoğraf
Video
|
Ön Kamerası
Birinci Kamera
| Çözünürlük | 50 MP |
| Sensör | |
| Diyafram Açıklığı | |
| Piksel Boyutu | 0.64µm |
| Sensör Boyutu | 1/2.76" |
| Lens | |
| Ekstra |
| Video Çözünürlüğü ve FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Özellikler |

Eğer bu telefonu kullanıyorsanız veya bu telefon ile tecrübeniz var ise bu seçeneği seçin.
Eğer bu telefonu kullanmadıysanız ve sadece yorum yazmak istiyorsanız bu seçeneği seçin.